The Trolling Men

Forum klanu The Trolling Men z gry Margonem

Ogłoszenie

1.Aby mieć dostęp do wszystkich działów należy się zarejestrować oraz trzeba być dodanym do grupy klanowiczów na forum. Jak chcecie zostać dodani do grupy klanowiczów to napiszcie mi w grze na priv. 2.Rejestrujcie się na forum z nickiem z gry żeby inni wiedzieli kto pisze. /Lorenzo

  • Index
  •  » Gry
  •  » Combat Arms | FPS, strzelanka

#1 2012-11-18 15:45:41

Lorenzo

Administrator

Zarejestrowany: 2012-11-01
Posty: 36
Punktów :   

Combat Arms | FPS, strzelanka

To tak.
Gra Combat Arms jest darmową grą multiplayer która została stworzona przez koreańskie studio Doobic Studios a wydana przez Nexon Corporation. Należy do gier z typu FPS. Czyli jest to strzelanka.

Teraz przejdźmy do samej gry. Jest tutaj 11 (chyba) trybów) i jakieś 30-40 mapek. Jeżeli chodzi o bronie to jest ich ponad 300!
Grafika - Hmmm grafika może pozostawiać wiele do życzenia, jest dosyć gorsza od BF3.

Do graczy Counter Strike --> Mam kolegę który grał w csa dość długo, ale teraz gra w ca bo według niego jest lepszy. Może wielu z was się nie zgodzi z tym, ale ta gra jest o wiele bardziej rozwinięta niż cs.

W ca jest system lvlowy i klanowy. Najlepszą/najciekawszą rzeczą w ca jest granie wspólnych klanówek (clan war) z klanem. Oczywiście jeżeli dochodzimy do jakiegoś klanu to team speak i mikrofon konieczny!

Bronie kupuje się na czas za walutę zdobytą w grze (GP - Gear Points) za zdobycie lvla bądź ukończenie rozgrywki. Jeżeli chcemy mieć broń na zawsze to musimy albo mieć dużo szczęścia i ją wylosować albo ją kupić za prawdziwą kasę(koszt około 100 zł) Kiedyś była możliwość kupienia broni na zawsze za GP jednak już dość długo nie da się i nie wiadomo czy będzie się jeszcze dało.

Co pewien czas (najczęściej tydzień) są nowe eventy. Czasami są niezbyt fajne, a czasami do niczego.

Jeszcze taki krótki opis kilku z trybów.
Elimination - drużyna vs drużyna. Wygrywa ta która pierwsza zdobędzie wyznaczoną ilość killi.
Elimination Pro - drużyna vs drużyna. Gra się na rundy. Rundę wygra ta drużyna, która zabije wszystkich z drużyny przeciwnej.
One Man Army - Wszyscy na wszystkich. Wygrywa ten kto zdobędzie jako pierwszy wyznaczoną ilość killi.
Search and Destroy - Najlepszy tryb w ca chyba. Plantujemy bomby. Tak jak w csie.
Capture the flag - zdobywamy flagi
Fireteam - Ludzie grają przeciwko botom. Zombie albo araby.
Quarantine Regen - Tutaj gra się na rundy i po jej rozpoczęciu kilka osób staje się zombie i infekuje innych.

Myślę, że tyle trybów wystarczy.


Będę szczery więc opiszę również minusy tej gry.
Czasami jest bardzo dużo cheaterów (czyt. cziterów). Czasami jest tak, że jest ich mało. To zależy. Aktualnie w tym miesiącu jest dość dużo. Mam nadzieję, że podczas przerwy technicznej w środę nexon coś z tym zrobi.

Kolejnym minusem jest to, że żeby mieć najlepsze bronie trzeba wydać prawdziwą kasę, jednak bez niej można sobie poradzić i wymiatać.
Następną wadą jest trochę błędów w tej grze których twórcy gry nie mogą usunąć.

Link do pobrania:

http://en.combatarms.nexoneu.com/NXEU.aspx?PART=/Download/GameClient

Na tej samej stronie się rejestrujemy. Życzę miłej i uczciwej gry
Nie pobierajcie hacków do ca. Po to sięgają tylko słabi. Każdy sobie na początku nie radzi. Skill przyjdzie z czasem

Mój nick w Combat Armsie to LorenzoCQBR. Jest już to moje drugie konto.

PS. Kilka montage`ów z tej oto gierki na zachętę

[html]www.youtube.com/watch?v=3ywt29PIZX4[/html]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=e_FVz5b_4Y4[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=fJa_y3m29Co[/youtube]

Offline

 
  • Index
  •  » Gry
  •  » Combat Arms | FPS, strzelanka

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.21-kr.pun.pl www.angell.pun.pl www.l2fenix.pun.pl www.rkm.pun.pl www.am.pun.pl